środa, 22 lipca 2015

Druga część wiślańskiego cyklu

Tych, którzy polubili Konrada i Petrę i są ciekawi ich dalszych losów, z pewnością zainteresuje fakt, że zostanie wydana druga część wiślańskiego cyklu.
Powieść ukaże się w 2016 roku nakładem wydawnictwa Replika.5 komentarzy:

 1. Pani Hanno, Pani lubi zanudzać przemyśleniami odnośnie książek, i ja również lubię to robić, bo żyję z książką w dłoni (nawet w snach miewam fragmenty, że staram się coś przeczytać, ale tam nie jest to takie proste;) Będę tu zaglądała w poszukiwaniu czytelniczych inspiracji, tymczasem zapraszam również do siebie: http://blacklady.blogujaca.pl/ U mnie poza przemyśleniami książkowymi, są też życiowe, filmowe, czasem wpadnie jakiś przepis na ciasto;) Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Justyna;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za odwiedziny i nie omieszkam wpaść z rewizytą, więc proszę wstawić wodę na kawę.

   Usuń
 2. Czyżby papierowy "Yellowknifer"? W takim razie czekam, żeby postawić na półeczce obok "Cienia Sprzedawcy Snów"... Tylko czemu tak długo...

  Pozdrawiam
  ~ Scatty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yellowknifer! Tyle że będzie nosić inny tytuł, jeszcze nie wiem, jaki. Ten jest ponoć niemarketingowy i mus go zmienić, ale na razie nie mam pomysłu.
   Zgodnie z umową Replika ma wydać książkę w ciągu 360 dni. Trudno wyczuć, kiedy to się stanie.
   Ale i tak szaleję *siedzi ogłupiała z radości i w kółko czyta umowę*.
   Za to będzie niespodzianka - czytane przez Ciebie fragmenty dużo straciły na aktualności, bo betareaderzy zasugerowali zmiany.

   Usuń
  2. W takim razie tym bardziej czekam, założywszy, że betareaderzy znają się na swoim fachu i sceny straciły na aktualności, ale za to zyskały na jakości ;)
   Liczę na jakieś bieżące informacje o postępach, a szczególnie na datę premiery!

   ~ Scatty

   Usuń