Polityka prywatności


Polityka prywatności


Ważne!
Od dnia 25. maja 2018 zaczęło powszechnie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27. kwietnia 2016 roku, dotyczące ochrony przetwarzania danych osobowych oraz ich przepływu pomiędzy podmiotami. W związku z powyższym, informuję, że blog oparty jest na platformie WordPress. Co oznacza, że korzystając z bloga Książkolubna (https://ksiazkolubna.blogspot.com/) udostępniacie takie dane jak: adres url swojej strony, adres IP, adres e-mail, imię i nazwisko lub nick. Do Państwa przeglądarki mogą być zapisywane ciasteczka, jak również z niej odczytywane w celu świadczenia i ulepszania usług.
Blog poprzez zamieszczenie w przeglądarce użytkownika ciasteczek gromadzi dane o użytkownikach. Dane te są udostępnione właścicielowi bloga w postaci zbiorczych opracowań w celu tworzenia statystyk, liczby wejść, monitorowania strony, z której nastąpiło przekierowanie do bloga  Książkolubna, czasu wizyty, liczby i rodzaju otwieranych podstron bloga. Dane nie są wykorzystywane przez właściciela bloga do personalizowania treści, czy reklam i nie stanowią danych wrażliwych. Nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Dane wykorzystywane wyłącznie do tworzenia zbiorczych, anonimowych raportów statystycznych. W przypadku wystąpienia konkursów na blogu administrator prosi o dane do wysyłki nagrody: imię i nazwisko, adres, numer telefonu. Dane te mogą być przekazane: firmom kurierskim, Poczcie Polskiej. Po wysłaniu nagrody dane te są usuwane. Dane nie są udostępniane żadnym innym podmiotom.
Adresy e-mail użytkowników nie są i nie będą nigdzie publikowane, przetwarzane, sprzedawane, udostępniane za opłatą – w związku z czym nie należy się obawiać dodawania do żadnych list mailingowych, otrzymywania sponsorowanych maili reklamowych, i wszelkiego innego niechcianego spamu. Korzystając z bloga, użytkownik wyraża dobrowolną zgodę na zbieranie i przetwarzanie danych służących wyłącznie do analizy statystyk i wysyłce nagród.
Adresy IP zbierane przez blog nie mają na celu identyfikacji użytkowników, ani nie są nigdzie ujawniane.
Na blogu jest wdrożony system komentarzy w celu prowadzenia dyskusji, wymiany poglądów w sposób publiczny. Komentarze zamieszczone na blogu podlegają moderacji i mogą zostać usunięte przez właściciela bloga, jeśli naruszają zasady kultury, dobrej etykiety lub zawierają treści powszechnie uważane za obraźliwe. Mogą również zostać usunięte komentarze, wobec których istnieje uzasadnione podejrzenie, że są to treści reklamowe.
Blog Książkolubna nie ponosi odpowiedzialności za treści i opinie wyrażane przez użytkowników w komentarzach lub opisach. Są one wyłącznie własnością użytkowników, od których pochodzą.
Na blogu dostępna jest funkcja newslettera. Informacje o publikacji nowych postów wysyłane są automatycznie za pomocą platformy WordPress. Polityka prywatności firmy dostępna jest tutaj: KLIK
Jeżeli nie zgadzacie się Państwo na przetwarzanie danych, proszę nie zamieszczać komentarzy i nie brać udziału w konkursach. W każdej chwili użytkownik może usunąć swój komentarz z bloga.
Jeżeli użytkownik nie wyraża zgody na przetwarzanie danych w celach analitycznych przez blog, to nie może z niego korzystać.
Mogą również Państwo samodzielnie ograniczyć dostęp do plików cookies. Aby to zrobić, użytkownik powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza